Katalog Ofert | Oferty Wynajmu | Oferty Sprzedaży | Zaloguj się|Zarejestruj się| Dodaj ogłoszenie| Newsletter |Kontakt
  

Kozienice nieruchomości - Rezydencja położona w miejscowości Garbatka...




Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o pojawiajacych się nowych ofertach nieruchomości w wybranych województwach, zapisz się do Newslettera

Dom Kozienice Sprzedaż - Wtórna



Dodano: 2012-02-08
Nr oferty: 33796

Adres

Województwo: Mazowieckie
Miasto: Kozienice
Miejscowość: Garbatka letnisko

Szczegóły Oferty

Powierzchnia: 500 m2

Kontakt

Nazwa oferenta: Baltar
Kontakt telefoniczny: 0486149293 667679293
Dodatkowy kontakt: www.baltar.pl
Formularz kontaktowy
Twoje imię i\lub nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Twoja wiadomość:

Kod z obrazka:
 

Opis Oferty

Rezydencja położona w miejscowości Garbatka Letnisko pow. Kozienice. Na działce o powierzchni 5100 m2: 1/ budynek mieszkalny 260m2, murowany /Ytong/, otynkowany /Baumit/, wykończony drewnem 2/ budynek drewniany 90 m2 z bali modrzewiowych po generalnym remoncie, 3/ budynek gospodarczo-rekreacyjny, murowany /Ytong/, otynkowany /Baumit/ok. 140 m2 w tym garaż 60m2 /na cztery samochody/, częściowo podpiwniczony, Działka zagospodarowana: grill, oczko wodne, kostka i piaskowiec, wszystkie media.


Cena: 1900000 zł
Ilość wyświetleń: 137



Poleć ofertę/stronę przyjacielowi
Twoje imię i\lub nazwisko:
Adres e-mail przyjaciela:





Katalog Ofert | Oferty Wynajmu | Oferty Sprzedaży | Zaloguj się|Zarejestruj się| Dodaj ogłoszenie| Newsletter
Zespół lokum.afisze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczonych w serwisie ogłoszeniowym lokum.afisze.pl przez jego użytkowników,
a tym samym za ewentualne szkody i straty w wyniku publikacji tych ogłoszeń wynikłe.
Zespół lokum.afisze.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń nie spełniających wymogów.
Wszelkie treści publikowane w serwisie podlegają ochronie praw autorskich. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez zgody Autorów jest zabronione.