Katalog Ofert | Oferty Wynajmu | Oferty Sprzedaży | Zaloguj się|Zarejestruj się| Dodaj ogłoszenie| Newsletter |Kontakt
  

Kędzierzyn-koźle nieruchomości - Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, loggia...




Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o pojawiajacych się nowych ofertach nieruchomości w wybranych województwach, zapisz się do Newslettera

Mieszkanie Kędzierzyn-koźle Sprzedaż - Pierwotna



Dodano: 2011-06-26
Nr oferty: 28919

Adres

Województwo: Opolskie
Miasto: Kędzierzyn-koźle
Miejscowość: Kędzierzyn-koźle
Dzielnica: Piastów
Ulica: Mieszka I/1

Szczegóły Oferty

Ilość pokoi: 1
Powierzchnia: 34 m2

Kontakt

Nazwa oferenta: Maria Prokop
Kontakt telefoniczny: 507580366
Formularz kontaktowy
Twoje imię i\lub nazwisko:
Twój adres email:
Twój numer telefonu:
Twoja wiadomość:

Kod z obrazka:
 

Opis Oferty

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, loggia zabudowana z oknem tworzy zaciszny kącik. Nowocześnie i estetycznie urządzona kuchnia, z meblami na wymiar, połączona świetlikiem z pokojem. Cena mieszkania do uzgodnienia. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 507580366 w godzinach 13. 00-20. 00.


>> Kliknij aby włączyć SLAJD <<
Cena: 125000 zł
Ilość wyświetleń: 521



Poleć ofertę/stronę przyjacielowi
Twoje imię i\lub nazwisko:
Adres e-mail przyjaciela:





Katalog Ofert | Oferty Wynajmu | Oferty Sprzedaży | Zaloguj się|Zarejestruj się| Dodaj ogłoszenie| Newsletter
Zespół lokum.afisze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczonych w serwisie ogłoszeniowym lokum.afisze.pl przez jego użytkowników,
a tym samym za ewentualne szkody i straty w wyniku publikacji tych ogłoszeń wynikłe.
Zespół lokum.afisze.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń nie spełniających wymogów.
Wszelkie treści publikowane w serwisie podlegają ochronie praw autorskich. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez zgody Autorów jest zabronione.